česky

Slovo jednatele


Vážení obchodní partneři,
s radostí Vás vítáme na našich internetových stránkách. 
Jak jsme již dříve avizovali, společnost INTO-SERVIS, spol. s r.o. se stala v roce 2009 významným členem skupiny IOG, na což jsme patřičně hrdí a tím si rozšířila vlastní portfolio služeb o ty, které naši zákazníci požadují. Již dnes můžeme říci, že jsme zvýšili tímto krokem výrazně úroveň námi nabízených služeb, a to především v oblasti technické správy budov, servisu údržby a rozvoje budov, stavební činnosti, zámečnických prací, zdravotně technických instalací, vytápění a nově i prodej, montáž a servis klimatizací, tepelných čerpadel, vzduchotechniky a rekuperace (ZZT)
 
Za 26 let fungování společnost INTO-SERVIS, spol. s r.o. získala pozici spolehlivého partnera, který díky svému perfektně proškolenému personálu dokáže plnit i ty nejnáročnější požadavky, které plynou z našeho dlouholetého partnerství např. se společnosti Unipetrol RPA, člena ORLEN GROUP.

Společnost je nadále certifikovaná v oblasti systému certifikace podle ČSN EN ISO 9001:2016 pro realizace, opravy a rekonstrukce topných systémů, vodovodních instalací a vyhrazených plynových zařízení, stavební a zámečnická výroba. 

Naše vize do budoucna jsou nadále rozšiřovat portfolio služeb, posilovat management, zaměstnaneckou strukturu a zkvalitňovat služby ke spokojenosti našich obchodních partnerů.

Těšíme se na spolupráci
 
Jednatel společnosti 
INTO-SERVIS, spol. s r.o.AKTUALITY

06.01.21

Vánoční večírek IOG – 29. 11. 2019


20.12.19

Volejbalový turnaj IOG – 31. 8. 2019


DOKUMENTY

RYCHLÝ KONTAKT

INTO-SERVIS, spol. s. r. o.

Sídlo: Areál Chemopetrol a.s., DS 18,
436 70 Litvínov - Záluží 1
IČ: 631 49 150

E-mail: intoservis@intoservis.cz
Telefon: +420 476 162 540
Copyright © 2020, INTO-SERVIS, spol. s r. o. Všechna práva vyhrazena.
Vytvořilo ACUARO s.r.o.